Papírgyűjtés

 

2016. október 14-én (péntek) a délelőtti órákban a Depónia Kft. kihelyez egy konténert az őszi kampányszerű papírgyűjtésünkhöz. A konténert október 17-én (hétfő) reggel szállítják el, így egész hétvégén lehetőség van a felesleges papírok gyűjtésére. Kérem, ha van otthon felesleges papírja, hozza el az óvodához, illetve ha tudomása van a faluban olyan helyről, ahol van papír, de nem tudják elhozni, azt kérem, jelezze az óvodában vagy Szabóné Juhász Alexandrának vagy Megyeri Melindának. (vagy akár itt a poszt alatt)

A gyűjtésből befolyt összeget az óvoda mindennapjaira fordítjuk.

A segítséget előre is köszönjük!

Az óvoda alapítványa és szülői közössége

Share

Egy nap az óvodában

khantry design

Belépés

Népszerű

Névnap

Ma 2017. augusztus 16., szerda, Ábrahám napja van. Holnap Jácint napja lesz.