TÜNDÉRKERT

Óvodánk Jane Goodall Intézet és Környezetvédelmi Egyesület által kiírt pályázaton 50000 forintot nyert. A pályázattal Roots & Shoots tagok közösségébe kerültünk, melyek célja a program keretein belül a fiatalok támogatása helyi és globális környezetvédelmi, valamint
humanitárius kezdeményezések megvalósításában.
A pályázaton nyert összeget és az udvaron kivágott fák eladásából befolyó 170000 forintot egy Tündérkert létrehozására fordítjuk. Gyümölcsfák, bokrok, virághagymák megrendelésre,
megvásárlásra kerültek, a maradék pénzt a kert dekorációjára, madáritató vásárlására fordítjuk. Magas ágyások készülnek, melyeket a csoportok fognak beültetni és gondozni a nevelési év során. A kert létrehozásához szükséges tereprendezésben szülőktől és az önkormányzattól is nagy segítséget kaptunk, melyet hálásan köszönünk!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük